2024-12-19
Šiauliuose – kalėdinis pusiaukelės namų gyventojų ir Rėkyvos gyvenvietės bendruomenės renginys
Gruodžio 17 d. Lietuvos kalėjimų tarnybos Šiaulių kalėjimo pusiaukelės namų gyventojai ir darbuotojai lankėsi Rėkyvos gyvenvietės bendruomenės organizuotame Kalėdiniame renginyje.
Šventinės vakarienės metu visus pasveikino Kalėdų senelis, buvo aptarti 2024 m. bendros veiklos rezultatai ir numatyti 2025 metų bendradarbiavimo planai.
Atnaujinimo data: 2024-12-19
Taip pat skaitykite:
Pravieniškių 2-ajame kalėjime Joninės paminėtos su etnokultūrinėmis edukacijomis ir sporto rungtimis
Alytaus kalėjime Joninės paminėtos kūrybiškai
Alytaus kalėjime pagerbtas kunigystės 25-metį minintis kunigas Valdas
Marijampolės kalėjimo nuteistieji susipažino su Joninių tradicijomis
