2024-04-17

Pravieniškių kalėjime lankėsi MRU studentai

Balandžio 16 dieną Lietuvos kalėjimų tarnybos Pravieniškių 2-ajame kalėjime lankėsi Mykolo Romerio universiteto Žmogaus ir visuomenės studijų fakulteto Psichologijos instituto Taikomosios kriminalinės psichologijos magistrantūros studijų programos studentai kartu su prof. dr. Rita Bandzevičiene. 

Susitikimo metu studentams buvo pristatyta psichologo, dirbančio įkalinimo įstaigoje, darbo praktika, studentai ir įstaigos darbuotojai pasidalino gerąją profesine patirtimi, taip pat svečiams buvo suteikta galimybė apsilankyti nuteistųjų gyvenamosiose patalpose. 

Būsimi psichologai kartu su bausmę atliekančiais nuteistaisiais, kurie nuteisti iki gyvos galvos, dalyvavo diskusijoje. Po diskusijos svečiai buvo labai sužavėti nuteistųjų atvirumu, noru bendrauti ir dalintis savo išgyvenimais. 

Studentams buvo suteikta galimybė apsilankyti ir Priklausomybes turinčių įkalintų asmenų reabilitacijos centre, pasidalinti profesinėmis įžvalgomis su centre dirbančiais darbuotojais, taip pat pabendrauti su nuteistaisiais. 

Dėkojame studentams už įsitraukimą ir norą pažinti psichologo darbo specifiką įkalinimo įstaigose. Tikimės, kad ateityje tokio pobūdžio susitikimų daugės!