2024-02-23

Alytaus pusiaukelės namų gyventojams – padėka, prisidėjus prie miestui svarbaus renginio

Jau aštunti metai Lietuvos kalėjimų tarnybos Alytaus kalėjimo pusiaukelės namuose gyvenantys nuteistieji savanoriauja įvairiose organizacijose. Vasario mėnesį Alytaus miesto teatras jų paprašė kelis kartus pernešti dekoracijas, tad šeši nuteistieji savanoriavo dekoracijų perkėlime iš vienos vietos į kitą – taip buvo ruošiamasi 2023 m. Alytaus metų apdovanojimams. Kaip paskatinimas nuteistiesiems buvo pasiūlyti kvietimai į minėtą renginį ir keli iš jų šventėje sudalyvavo. 

Vasario 22 d. vykusiame renginyje dalyvavo Alytaus kalėjimo pusiaukelės namų darbuotojos su keliais nuteistaisiais. Nuoširdžiausi sveikinimai, apdovanojimai ir Alytaus miesto teatro Didžiojoje salėje skambėję aplodismentai buvo skirti labiausiai pernai nusipelniusiems alytiškiams – čia įteikti Alytaus metų apdovanojimai, „Alytus-Myliu“ statulėlės. 

Susirinkusius pasveikino Alytaus miesto savivaldybės meras Nerijus Cesiulis. Šventinio vakaro metu scenoje pasirodė dainininkai Katažina ir Deivydas Zvonkai, Inga Jankauskaitė, aktorė Andra Kavaliauskaitė, šiuolaikinio šokio studijos „Aušrinė“ šokėjos, televizijos projekto „Lietuvos talentai“ nugalėtojas Ignas Tamulis, Alytaus muzikos mokyklos mažasis pianistas Paulius Abromavičius ir pučiamųjų orkestras, Alytaus jaunimo centro šiuolaikinio šokio studijos „Vakarė“ šokėjos, baleto studija „Jete“, vokalinė studija „Vaja“ bei saksofonų kvintetas. 

Nuteistieji liko sužavėti renginiu, įspūdžiais dalinosi su kitais pusiaukelės gyventojais bei su artimaisiais ir išreiškė norą panašiuose renginiuose sudalyvauti ir ateityje.